Öğrenci Görüşleri

İlkokul 2.sınıfa giden oğlum bu sene ingilizce kursuna Starter olarak başladı.Şu ana kadar çok memnunuz. İngilizceyi severek öğrendiğini gözlemliyoruz.Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
iyi bir kurs
Kurstan memnunuz. Uygun olduğu zaman öbür çocuğumu da göndermeyi düşünüyorum. Öğretmenimiz çok iyi. Kızım da derslerin eğlenceli geçtiğini söylüyor.
Benim üç çocuğum da sizden İngilizce öğreniyor. Çocuklar istekli bir şekilde gidiyor ve mutlu dönüyorlar. Emeklerinize sağlık. TEŞEKKÜR EDERİM.
Değerli English Office yetkilileri, kızımız kursunuza 3 yıldır devam etmektedir. Bu süre içerisinde verilen eğitimlerden, yayınlardan, öğretmenlerden ve idarecilerden çok memnunuz. Sorunların çözümünde bizimle yakından ilgilenmeniz bizim bu eğitim kurumuna karşı güvenimizi boşa çıkarmamıştır. Kızımızın bu vesile ile İngilizce derslerinde beklenilen seviyenin üstüne çıkmasında emeği geçen herkese teşekkür eder, başarılarınızın daha nice yıllar devam etmesini gönülden temenni ederiz. Saygılarımızla.
Çocuklarımıza iyi eğitim verebilmek için onlara güler yüzlü ve psikolojik destek verici şekilde yaklaşmak önemlidir. Yani dersi çocuğa sevdirmek önemlidir. Bu meziyetleri sizlerde görüyor ve teşekkürlerimi sunuyorum.
İlginize ve sevginize teşekkür ederim. Sizlere emanet ediyoruz evlatlarımızı, gözümüz arkada değil. Emeklerinize sağlık.
Pozitif, güler yüzlü ve sabırlı öğretmenimizden çok memnunuz. Çocuğumuz her hafta severek ve isteyerek geliyor kursa. Eğlenerek öğrendiğini düşünüyorum. Öğrendiklerini de bizimle paylaşması çok hoş.
Sınıfımızdan ve öğretmenimizden çok memnunuz. Oğlumuz başta çok gitmek istemiyordu ama öğretmenimizin ilgisiyle ve İngilizceyi sevdirmesiyle koşarak geliyoruz cumartesi günleri.
Geçen sene hakkınızda aldığımız olumlu referanslar sonucu oğlumu kursunuza yazdırdık. Oğlumun ve bizlerin memnuniyeti bu sene de devam etmemize neden olmuştur.

Sosyal medya sayfalarımız

Sitemizi paylaşın