Öğrenci Görüşleri

Sınıfların az kişili olması, derslerde gramer, kelime, dinleme ve yabancı hocalarla konuşma derslerinin olması bakımından çok başarılı buluyorum.
Öğretmenlerimiz çok iyi ve hepsi güler yüzlü. Dersler çok eğlenceli. Sadece ders dinlemekle bile öğrenebiliyoruz.
Burası gerçekten başarılı bir kurs. Açıkçası buraya gelmeden önce İngilizce'den gram çaktığım yoktu ama şimdi sayenizde daha iyi bir yere geldim ve bir sorun olmazsa C2'ye kadar gelmek istiyorum. Sınıflar da konforlu ve modern.
Denizli'de "Hangi İngilizce kursuna gidebilirim?" sorusunun cevabı kesinlikle English Office'dir. :)
English Office, bana göre bir dil kursundan daha çok ailemin bir parçası gibi. Eğitim ve öğretimin, dostluk ve kalite ile birleştiği bir yer... Kısacası, kaliteli eğitimin İngilizcesi: English Office. :)
Bana İngilizce'yi öğrenmenin bir mecburiyet değil de eğlenceli bir hobi olmasını sağladıkları için, bir öğrenci-öğretmen ilişkisinden çok iki arkadaşmışız gibi yaklaştıkları için, diğer kurslarda bulamadığım samimiyeti ve keyifli ders ortamını sağladıkları için bütün English Office ailesine ne kadar teşekkür etsem azdır. Bugün sahip olduğum İngilizce seviyesinin en büyük mimarı olan Çağdaş Hoca'ma teşekkürü borç bilirim. İyi ki Denizli böyle bir kursa sahip!
İngilizce öğrenmek için en iyi yer olduğunu düşünüyorum. Gerek interaktif eğitimi gerekse öğretmenlerin ilgisiyle İngilizce'yi öğrenmek daha da kolaylaşıyor. Sınıfların 10 kişilik olması ders ortamını daha iyi ve eğlenceli bir hale getiriyor. Bu yüzden bence English Office eğlenerek öğrenmenin tek adresi.
English Office'in eski bir öğrencisi olarak diyebilirim ki kurs hayatım boyunca İngilizce öğrenmenin yanı sıra yabancı kültürler de öğrendim. Farklı hocalar, güzel arkadaşlıklar... her şeyi ile dersler çok zevkli ve eğlenceliydi. İngilizce'yi en eğlenceli ve güzel şekilde öğrendiğimi düşünüyorum. Hocalarımız gerçekten işlerini çok iyi yapıyor. Ben şu an C2 kurunu tamamlamak üzereyim. Ama bu başarı yalnızca benim değil hocalarımın da başarısıdır. Tüm emekleriniz için sonsuz teşekkürler English Office. :)
The best way to learn English is in English Office.
English Office'e arkadaş ve abilerimizin tavsiyeleriyle geldim. Gerçekten hem öğretmenler, hem kitap, hem sınıf, hem de derslerin işlenişi harika. İnsanlar güler yüzlü, hiçbir konuda baskı yok. İnsanların rahatça eğitim görebilecekleri bir kurum.

Sosyal medya sayfalarımız

Sitemizi paylaşın