KurumsalKurucularımız

Kurucularımız

Murat TEKİN


English Teacher / Co-Founder


İsmim Murat TEKİN. 1978 İstanbul doğumluyum. Lise eğitimimi Uğur Koleji’nde, üniversite eğitimimi ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünde tamamladım. Meslek hayatımın ilk yıllarında çeşitli dil kurslarında öğretmenlik yaptıktan sonra 2006 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaya başladım. Bu iki yıllık süreçte ikinci öğretim eğitim koordinatörlüğü ve Global English (Online Tabanlı İngilizce Eğitim Sitesi) genel koordinatörlüğü olmak üzere çeşitli görevlerde bulundum

 

2008 yılında İstanbul’dan ayrılarak Denizli’de ikamet etmeye başladım. Burada 3 yıl boyunca özel bir dil kursunda YDS eğitmenliğini ve TOEFL® Sınavı Denizli sorumluluğunu üstlendim. 2011 yılında buradaki görevimden ayrılarak Sınav Horozu Ofis’i kurdum. Ofisimde bir yandan öğrencilerimle birlikte YDS hazırlıklarına devam ederken bir yandan da yine 2011 yılında kurduğum Sınav Horozu adlı internet bloğunda açıklamalı soru çözümlerini paylaşarak tüm Türkiye’deki YDS hazırlığı yapan öğrencilere faydalı olmaya çalıştım.

 

2013’te kurucu ortaklarından biri olarak English Office Yabancı Dil Kursu’nu kurdum. O tarihten bu yana mesai arkadaşlarımla beraber her yaştan öğrencimize İngilizce öğrenmenin keyfini yaşatmanın yanı sıra YDS, IELTS ve TOEFL® Sınavı gibi akademik sınavlara yönelik çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Halen English Office çatısı altında YDS sınav hazırlık eğitimlerine devam etmekteyim. YDS’nin en önemli unsurları olan kelime ve paragraf soruları üzerine yazılmış iki adet kitabım da bulunmaktadır.

Tüm internet tabanlı ve basılı yayınlarımızın öğrencilerimize faydalı olmasını umuyor ve herkese çalışmalarında başarılar diliyorum.Çağdaş GÖNÜLLÜ


English Teacher / Co-Founder


İsmim Çağdaş GÖNÜLLÜ. 2003 yılında Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olduğumdan beridir bu mesleğin içindeyim. Öğretmenlik kariyerime atandığım devlet okulunda başladım. 2 yıllık bir tecrübeden sonra istifa ederek özel eğitim kurumlarında kariyerime devam ettim. Bu süre zarfında çeşitli Avrupa ülkelerinde dil eğitimlerine katılma ve onları gözlemleme şansım oldu. Bütün bu deneyimler ışığında Avrupa’da dil eğitimi konusunda uygulanan yaklaşım ve materyalleri kendi ülkemiz ölçeğinde uygulamaya gayret gösterdim. 2010 yılında Colorado, Amerika’dan uluslararası İngilizce öğretmenliği belgesi olan TEFL sertifikasını aldım. Sonrasında uzun bir süre özel eğitim kurumlarında TOEFL® Sınavı / IELTS Sınavı eğitmeni ve öğretmen koçu olarak çalışmaya devam ettim. 2013 yılında kurucu ortaklarından biri olarak English Office Yabancı Dil Kursu’nu kurdum. O tarihten beridir İngilizce dersleri ve TOEFL® Sınavı / IELTS Sınavı hazırlık dersleri vermeye devam ediyorum.

Sosyal medya sayfalarımız

Sitemizi paylaşın