KurslarYDS Ön Hazırlık Kursu

YDS Ön Hazırlık Kursu

ÖSYM’nin hazırladığı YDS sınavı günümüzde yüksek lisans ve doktora başvuruları ile kamu kuruluşlarında çalışanların dil tazminatı başvurularında en çok tercih edilen sınav olma niteliğindedir.


YDS kurslarımız sınav konusunda deneyimli ve isim yapmış öğretmenlerimiz eşliğinde başarı odaklı olarak işlenir. Kursun içeriği dil bilgisi, sınav teknikleri, hafıza teknikleriyle akademik kelime öğretimi, okuma becerileri ve çeviri yöntemlerini kapsamaktadır. Konuların işlenmesinin ardından ücretsiz deneme sınavları yapılır. Kurs materyalleri ücretsiz olarak sunulur.


YDS Kursu İngilizce temel bilgilere sahip olmayan öğrenciler için oldukça zorlayıcı olabilir. Bu nedenle YDS kursuna başlatılmadan önce her öğrenci bir seviye tespit sınavına tabi tutulur. Bu sınavda İngilizce Temel bilgileri yetersiz öğrencilere YDS kursuna adaptasyon sağlamak için YDS Ön Hazırlık Kursu önerilir. 


YDS Ön Hazırlık Kursu, devamında YDS Kursuna katılacak öğrencilerin dilbilgisi, kelime bilgisi, okuma ve İngilizceden Türkçeye çeviri konusundaki tüm eksiklerini giderecek şekilde hazırlanmıştır. 


Tıpkı YDS kursunda olduğu gibi Ön YDS Hazırlık Kursu eğitimleri English Office’in Denizli İngilizce Kursları arasında en çok ismi duyulan özel sınav ekibi tarafından verilmektedir. Birçok eğitim kurumunda Ön YDS hazırlık kursları daha az tecrübeli öğretmenlere yaptırılmasına rağmen English Office Yabancı Dil Kursu bu sınavın öğrencilerin hayatları için ne derece önemli olduğunun farkında olarak en temel düzeyden, sınavda başarıyı yakalayana kadar ki tüm süreçte özel sınav ekibini öğrencileri için seferber eder. 


English Office Yabancı Dil Kursu, Denizli’de her zaman olduğu gibi YDS Ön hazırlık kurslarında da büyük başarı göstererek farkını kanıtlamış, İngilizce Temel düzeyi olmayan ya da zayıf olan öğrenciler için YDS’yi imkansız bir sınav olmaktan çıkarmıştır ve onlarca öğrencisinin akademik kariyerini değiştirerek hayatlarına daha iyi ve daha mutlu devam edebilmelerine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşamaktadır. 


YDS dil kursu fiyatları ve eğitim detayları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizleri de English Office Yabancı Dil Kursu ailesinin bir parçası olmaya davet ediyor, akademik sınavlara girecek olan tüm öğrencilere başarılar diliyoruz. 


Sosyal medya sayfalarımız

Sitemizi paylaşın