KurslarYDS Kursu

YDS Kursu

Kampanya : 1 kur alana 6 aylık YDS ONLINE ücretsiz

Daha Güçlü, Daha Hızlı, Daha Donanımlı

ONLINE DESTEKLİ YDS HAZIRLIK KURSU


- Sınavda ihtiyaç duyacağınız tüm gramer konuları

Sınav sırasında soruları daha hızlı ve doğru biçimde çözmenizi sağlayacak tüm gramer bilgisi, soru çözüm teknikleri ile birleştirilerek verilir.
Tense, Modal, Passive, IfClause, RelativeClause, NounClause ve Bağlaçlar

- 1500’den fazla çıkmış sorunun açıklamalı çözümleri

ÖSYM tarafından son 10 yıl içerisinde sorulmuş KPDS/ÜDS ve YDS sorularından oluşan çıkmış soru havuzumuzdan çözülen sorularda; hızlı ve etkili soru çözüm yöntemleri, ÖSYM’nin sık kullandığı çeldirici türleri çalışılarak soru çözümünde uzmanlaşmanız hedeflenmektedir.

- 2000’den fazla kelimenin hafıza teknikleri ve sınıf çalışmalarıyla kazanımı

Ösym yabancı dil sınavlarında en çok sorulan ve karşımıza çıkan 2000 – 3000 aralığında kelimenin gerek online kelime çalışmaları gerekse ders içi etkinlikleri ile öğrencilere hafıza teknikleri de kullanılarak ezberletilir/öğretilir.

- Tüm akademik çalışma hayatınızda kullanacak olduğunuz Akademik Çeviri çalışmaları

Öğrencilerimizin hem sınavdaki okuma başarısını ölçen soru tiplerindeki okuyup anlama yüzdesini arttıracak hem de kendi akademik kariyerleri sırasında da sıkça ihtiyaç duyacaklarık İngilizce - Türkçe Çeviri çalışmaları, profesyonel olarak İngilizce bir metni yüzde yüz çevirebilme becerisini öğrencilerimize kazandırılır.

- Ücretsiz Denemeler ve her bir denemenin açıklamalı çözümleri

Kurumumuzda yapılacak olan süreli ve gerçek zamanlı denemelere katılma hakkı elde edeceğiniz gibi bu denemelerdeki yanlışlarınızı tespit ederek hedef odaklı çalışma yapmanızı sağlayacak olan deneme sorularının açıklamalı çözümlerini hem canlı hem de online olarak takip edebilme olanağı sizlere sunulur.

- Kaçırdığınız dersleri online ders videoları ile tekrar izleme imkanı.

Online Dersler sayesinde kurs dönemi boyunca işlenen tüm derslerin eksiksiz olarak video çekimlerine ulaşabilir, yoğun programınız sırasında kaçırmak mecburiyetinde kaldığınız dersler nedeniye geri kalmanızı önlemiş olursunuz. Ayrıca dersine katıldığınız konuların pekişmesi için tekrar izleme imkanı bulur ve kursun ilerleyen bölümlerinde ilk konulara dair hatırlama sağlamak için dersinizi tekrar izleme imkanına sahip olursunuz.

- Sadece internet bağlantısı ile dilediğiniz yer ve zamanda ders çalışma imkanı

Gün içinde dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde derslerinizi izleme ve çalışma imkanı bularak, ders çalışmak için ayırmanız gereken süreyi etkin bir biçimde kullanabilirsiniz. Ayrıca kursunuzu, edineceğiniz şifre ile seyahatlerinizde dahi yanınızda götürebilme imkanına ve ayrıcalığına sahip olursunuz.


Sosyal medya sayfalarımız

Sitemizi paylaşın