KurslarTEOG Kursu

TEOG Kursu

TEOG (Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı) ortaokul düzeyinde uygulanan ve liseye geçiş için esas alınan bir sınavdır. Sınav dört seçenekli çoktan seçmeli olarak uygulanır, yanlış doğruyu götürmez.

TEOG İngilizce kurslarımız, bu sınavın öğrencilerin hayatındaki önemi göz önünde bulundurularak büyük bir ciddiyetle sınav konusunda deneyimli ve isim yapmış öğretmenlerimiz eşliğinde başarı odaklı olarak işlenir. Kursun içeriği sınav teknikleri, dil bilgisi, hafıza teknikleriyle kelime öğretimi, okuma becerileri ve çeviri yöntemlerini kapsamaktadır.  TEOG İngilizce Kursu süresince 8. Sınıf MEB İngilizce ders müfredatı işlenir.  MEB’in ana ders kitabı ve çalışma kitabındaki tüm konular detaylı bir şekilde çalışılarak içerikteki tüm kelime bilgisi öğrenciye kazandırılır.  Kurs süresince ayrıca ücretsiz deneme sınavları uygulanarak öğrencimizin gelişimi takip edilir ve güncel sonuçlar hakkında velilere bilgi verilir. 

TEOG kurslarında 8 – 10 kişilik gruplar halinde ders işlenerek hiçbir öğrencinin geri kalmasına izin verilmez. İlerleme konusunda problem yaşayan öğrenciler ek programla desteklenir. 

Sosyal medya sayfalarımız

Sitemizi paylaşın