KurslarLYS-5 Kursu

LYS-5 Kursu

LYS-5 (Lisans Yerleştirme Sınavı-5 Yabancı Dil) ağırlıklı olarak dil puanı ile öğrenci alan üniversite bölümlerine girmek isteyen öğrencilerin seçilmesi ve yerleştirilmesi amacı ile ÖSYM tarafından düzenlenen bir sınavdır. Sınav 120 dakika sürer ve 80 sorudan oluşur. Sınav ağırlıklı olarak kelime bilgisi, dil bilgisi, çeviri ve okuduğunu anlama becerilerini ölçer.

LYS-5 kursları, bu sınavın öğrencilerin hayatındaki önemi göz önünde bulundurularak büyük bir ciddiyetle sınav konusunda deneyimli ve isim yapmış öğretmenlerimiz eşliğinde başarı odaklı olarak işlenir. Kursun içeriği dil bilgisi, soru çözüm ve sınav teknikleri, hafıza teknikleriyle akademik kelime öğretimi, okuma becerileri ve çeviri yöntemlerini kapsamaktadır. Konuların işlenmesinin ardından ücretsiz deneme sınavları yapılır. 
English Office Yabancı Dil Kursu, İngilizce sınavlarında gösterdiği üstün başarıyla isim yapmış bir kurumdur. Kursumuzun aynı zamanda kurucu öğretmenleri olan her biri 10 yıl ve üzeri sınav tecrübesine sahip sınav ekibi sayesinde ileri düzey akademik sınavlarda büyük bir başarı elde edilmektedir. 

Bundan önceki yıllarda birlikte çalıştığımız ve başarıya koştuğumuz yüzlerce öğrencimiz gibi  sizleri de ailemizin bir parçası olarak görmeyi ve her birinizi üst düzey üniversitelerin öğrencileri olarak görmeyi gönülden diliyor, tüm öğrencilere üniversite sınavına hazırlık sürecinde başarılar diliyoruz. 

Sosyal medya sayfalarımız

Sitemizi paylaşın