KurslarJaponca Kursu

Japonca Kursu


Japonca ile Türkçe aynı dil ailesine mensup dillerdir. Kelime dizilişi, sondan eklemeli bir dil oluşu, eklerdeki ve sesletimdeki benzerlikler Japonca’yı Türkler için öğrenilmesi kolay bir dil yapmaktadır.

Japonca öğrenmek isteyen öğrencilerimize ana dili Japonca olan eğitmenler tarafından başlangıç, orta ve ileri seviye olarak verilmektedir. Derslerde Japon alfabesi (hiragana, katakana, kanji), dil bilgisi ve diğer dil becerileri ile Japonca kelimeler birlikte verilir.

English Office Yabancı Dil Kursu, Denizli dil kursları arasındaki liderliğini Japonca kurslarında da göstermekte ve Denizli’nin ilk ve tek Japonca kursu veren dil okulu olarak öne çıkmaktadır. Japonca ve Türkçe dilleri arasındaki dilbilgisel yakınlık sayesinde öğrencilerimize 1 ay gibi kısa bir sürede Japonca konuşma becerisi kazandırılmaktadır. Japonca kurslarımıza devam eden öğrencilerimizden Japonya da eğitim alma fırsatı yakalamak isteyen öğrencilerimiz, Japon Büyükelçiliğinin açmış olduğu sınavlara katılarak Japonya'da burs alma imkanı elde etmektedir.   

Sosyal medya sayfalarımız

Sitemizi paylaşın