Kurslarİş İngilizcesi Kursu

İş İngilizcesi Kursu

İş hayatında etkin bir İngilizce bilgisi ya da pratiğine ihtiyaç duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen bireylere yönelik olarak hazırlanmış kurslardır. Genel İngilizce seviyesi B2 (intermediate)ve üstü olan öğrenciler için uygundur. * Temel Düzey’den  başlamak isteyenler için bilgi notu aşağıdadır.

 

İş İngilizcesi kurslarımızın içeriği iş dünyasında sıkça karşılaşılan durumlar ve iş dünyasının ihtiyaçları göz önüne alınarak hazırlanır. Eğitim programımız; toplantı, uluslararası yazışmalar, telefon görüşmeleri, sunum teknikleri, sosyal etkileşimler ve bu alanlarla ilgili konuları kapsar.

 

* Temel Düzey’den başlamak isteyen İş adamları ve yöneticiler için özel hazırlanmış, hızlandırılmış eğitim programı sayesinde. Kursiyerlerimiz yurt dışı seyahatlerinde ihtiyaç duyacakları yolculuk, konaklama veya gezilerde tüm iletişimlerini kendi başlarına gerçekleştirmelerini sağlayan özel bir eğitime tabi tutulurlar. 2 ila 3 ay içerisinde tamamlanan bu eğitim sonunda bahsi geçen dil becerilerini sadece konuşmakla kalmayıp aynı zamanda okuyup yazacak seviyeye gelirler.

 

English Office Denizli Yabancı Dil Kursu’nun uzman eğitmenleri tarafından sunulan bu özel eğitim bugüne kadar birçok iş adamımız ve yöneticimizin yıllardır süren İngilizce problemine çare olmuş, kısa süre içerisinde kendi başlarına seyahat edebilmenin özgürlüğüne kavuşmuşlardır.

 

Denizli’de İngilizce kursları arasında farklılık yaratan ve iş dünyası tarafından büyük beğeni toplayan bu özel İş İngilizcesi kursumuz hakkında bilgi almak ve İngilizce kursu fiyatları için sizleri de Denizli ofisimize davet ediyoruz. 

Sosyal medya sayfalarımız

Sitemizi paylaşın