KurslarHazırlık Atlama Kursu

Hazırlık Atlama Kursu (Proficiency)

Hazırlık atlama sınavı (Proficiency Exam)  hazırlık sınıfı olan üniversite bölümlerinde uygulanan bir sınavdır. Sınavın içeriği ve zorluk derecesi üniversiteden üniversiteye farklılık göstermekle beraber temel olarak dilbilgisi, kelime bilgisi ve okuma becerileri test edilmektedir. Diğer becerilerin (konuşma, dinleme, yazma) ölçülmesi ise üniversitelere göre farklılık göstermektedir.

 

Hazırlık atlama kurslarımız, bu alanda uzun yıllar çalışmalar yapmış ve birçok başarılı öğrencisiyle kendini kanıtlamış öğretmenlerimiz eşliğinde başarı odaklı olarak işlenir. Denizli'deki kurslarımız, üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarındaki farklılıklar göz önüne alınarak düzenlenir ve sadece sorumlu olduğunuz alanlarda eğitim verilir. Bunlar dil bilgisi, sınav teknikleri, okuma, yazma,dinleme ve konuşma becerilerini kapsar. Kurs materyalleri ücretsiz olarak sunulur.

Denizli Hazırlık Atlama Kursu

English Office Yabancı Dil Kursu Denizli’de hazırlık atlama kurslarında gösterdiği başarıyla kendini kanıtlamış, en az 10 yıl ve üzeri sınav tecrübesine sahip özel sınav ekibiyle, hazırlık atlamada başarılı olmak isteyen öğrencilerimize 2 -4 kişilik özel ders gruplarıyla ders vermektedir. Her öğrenci kendi sınavı ile aynı içeriğe sahip öğrencilerle gruplandırılır. Farklı sınav içeriği olan öğrencilere aynı grup içerisinde eğitim verilmez. Tecrübeli sınav ekibi, küçük gruplar halinde çalışılması ve her öğrencinin doğrudan  kendi üniversitesinin hazırlık atlama sınavına yönelik eğitim alması, English Office Yabancı Dil Kursunun Denizli de hazırlık atlama konusunda en iyi İngilizce kursu olmasının temel anahtarıdır.
Hazırlık atlama kurslarımızda başarılı olarak eğitim hayatınızda fazladan bir yıl kazanmak ve bu bir yılı fazladan okumanın getirdiği maddi yükten  kurtulmak için sizleri de başarımızın bir parçası olmaya davet ediyor, hazırlık atlama kurslarımıza bekliyoruz.

Sosyal medya sayfalarımız

Sitemizi paylaşın