KurslarGenel İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursu - Denizli

Kampanya: 2 kur alana 1 kur hediye


Kurumumuzda, teknolojik donanımlı 6-10 kişilik sınıflarda yerli ve yabancı öğretmenlerden oluşan uzman kadromuzla Avrupa’nın belirlemiş olduğu Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı doğrultusunda hazırlanmış başlangıç (A1, A2), orta (B1, B2) ve ileri (C1, C2) seviyelerde genel İngilizce eğitimleri uygulanır.


Bu eğitimlerde temel hedef dört dil becerisinin (okuma, yazma, dinleme, konuşma) de aynı oranda geliştirilmesidir.


Günümüzde dünyada daha geçerli olan Amerikan İngilizcesi temel alınır. İngilizce öğrenimi sırasında öğrencilerimizin Amerikan kültürü ve İngiliz kültürü hakkında da deneyimler yaşamaları için Amerikalı ve İngiliz (native speaker) eğitmenler eşliğinde ana dilde konuşma çalışmaları da yapılır. Bu derslere ek olarak yine Amerikalı ve İngiliz eğitmenlerimizle ücretsiz İngilizce konuşma dersleri (Speaking Club) tüm öğrencilerimize uygun gün ve saat seçenekleri ile sunulur. 


Denizli İngilizce Kursu

Denizli'de kursa kayıt yaptıran öğrencilerimiz seviye tespit sınavıyla seviyelerine en uygun sınıfa yerleştirilir. Her kurun sonunda yapılan kur atlama sınavında başarısız olan öğrencilerimiz ÜCRETSİZ kur tekrar etme hakkına sahiptirler.


Öğrencilerimiz English Office Yabancı Dil Kursunu İngilizce öğrenme konusunda Denizlideki en iyi yabancı dil kursu olarak nitelendirmektedir. Öğrencilerimizin kursumuz hakkındaki görüşlerine internet sitemizin öğrenci görüşleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Denizli 'de İngilizce kursu fiyatları için iletişim sayfamızdan bize başvurabilirsiniz. 


Sosyal medya sayfalarımız

Sitemizi paylaşın