KurslarÇocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Araştırmalar gösteriyor ki yabancı dil öğrenimi küçük yaşlarda çok daha hızlı ve etkili olmaktadır. Günümüzde artık hem eğitim hem de iş dünyasında bir gereklilik haline gelen İngilizce öğrenme ve çocuklara İngilizce’nin öğretilmesi sorumluluk isteyen ve sevgiyle yapılması gereken bir iştir. Biz English Office olarak bu bilinçten hareketle çocuklara İngilizce öğretimine çok önem veriyor ve onlar için en etkili, en eğlenceli, en yenilikçi dersleri sunmak için çalışıyoruz.

 

Kurslarımızda, özellikle İngilizce konuşma becerilerinin küçük yaşlarda geliştirilmesi için yabancı öğretmenlerimizin de desteğiyle eğlenceli ve öğrenci merkezli (student-centered) dersler hazırlıyoruz. İngilizce öğretimi konusunda bilgi ve tecrübe sahibi öğretmen kadromuz ve teknolojik donanımlı 8-14 kişilik sınıflarımız sayesinde en verimli ders ortamını küçük öğrencilerimize sunuyoruz. Onların İngilizce’ye olan sevgisi okul ve sınav başarılarını da beraberinde getiriyor. Sonuç olarak sadece kağıt üzerinde başarılı olan değil, İngilizce’yi gerçekten seven ve kullanabilen öğrenciler yetiştiriyoruz.

 

Kurumumuzun çocuklara İngilizce öğretimi konusunda gösterdiği ilgi ve özen sayesinde İngilizce çocuklarımız için bir ders olmaktan çıkıp bir hobi hatta hayatlarının ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Yıllardır yürütmüş olduğumuz titiz çalışmalar sonunda English Office çocukların en sevdiği yabancı dil kursu olarak Denizli’deki İngilizce kursları arasında ön plana çıkmıştır.

 

Çocuklarımızın İngilizce öğrenmedeki son adresi English Office Yabancı Dil Kursu ailesine sizleri de bekliyoruz. 

Sosyal medya sayfalarımız

Sitemizi paylaşın